Наукові читання «Дніпровська орбіта»
Наукові читання «Дніпровська орбіта»
Гуманітарні аспекти ракетно-космічної техніки
Організатори Наукових Читань

Підприємства організатори

Підприємства організатори Наукових Читань «Дніпровська орбіта»

НЦАОМ ім. О.М. Макарова

Національний центр аерокосмічної освіти молоді ім. О.М. Макарова

Національний центр аерокосмічної освіти молоді України було створено Указом Президента України Л.Д. Кучмою №410/96 від 11 червня 1996 р. з ініціативи НКАУ і Українського молодіжного аерокосмічного об'єднання «Сузір'я».
unaec.dp.ua

ДП «КБ «ПІВДЕННЕ» ІМ. М.К. ЯНГЕЛЯ»

Державне підприємство «Конструкторське бюро «Південне» ім. М.К. Янгеля»

Державне підприємство «Конструкторське бюро «Південне» ім. М.К. Янгеля» є одним з найбільш відомих і визнаних у світі науково-конструкторських підприємств по розробці ракетно-космічної техніки.
yuzhnoye.com

НАЦІОНАЛЬНИЙ МУЗЕЙ КОСМОНАВТИКИ ІМ. С.П. КОРОЛЬОВА

Національний музей космонавтики ім. С.П. Корольова, м. Житомир

Сьогодні Музей космонавтики С.П. Корольова в Житомирі є унікальним історичним, науковим, культурним і туристичним центром регіонального та національного значення, який не має аналогів в світі.

Володіючи значним науковим потенціалом і досвідом, маючи чітко окреслені перспективи подальшого розвитку, музей і надалі буде залишатися хранителем «космічної» пам'яті, центром активної і культурно-просвітницької діяльності, музейним центром, який відповідає запитам сучасного відвідувача.
cosmosmuseum.info

НАШІ ПАРТНЕРИ

ДНУ ІМ. ОЛЕСЯ ГОНЧАРА

Дніпровський національний університет імені Олеся Гончара

Університет по праву пишається цілою плеядою видатних вчених - академіків і членів-кореспондентів національних академій наук України та інших країн, професорів, які своїми оригінальними ідеями і дослідженнями збагатили потенціал вітчизняної науки, отримали загальнодержавне і міжнародне визнання.
www.dnu.dp.ua

Інститут технічної механіки НАНУ і ДКАУ

Інститут технічної механіки НАНУ і ДКАУ

Інститут технічної механіки Національної академії наук України та Державного космічного агентства України вирішує широке коло наукових проблем створення ракет-носіїв і космічних апаратів.

Біля витоків створення інституту стояв академік М.К. Янгель - один з основоположників ракетної техніки в СРСР і на Україні.

М.К. Янгель прекрасно розумів, що розвиток ракетно-космічної техніки повинно базуватися на новітніх досягненнях фундаментальних і прикладних досліджень в галузі двигунобудування, тепломасообміну і теплозахисту, аеро- і газодинаміки, нових матеріалів і технологій, міцності і надійності, оптимізації конструкцій і ін.
itm.dp.ua

ДП «ВО ПМЗ ім. О.М. Макарова»

Державне підприємство «Виробниче об'єднання Південний машинобудівний завод ім. О.М. Макарова»

Державне підприємство «Виробниче об'єднання «Південний машинобудівний завод ім. О.М. Макарова» підпорядковується Державному космічному агентству України.

ПІВДЕНМАШ - підприємство повного циклу. Виробництво основної частини комплектуючих деталей і вузлів, складання та випробування в умовах, наближених до природного середовища, здійснюється на власній унікальної виробничій базі.
yuzhmash.com

УМАКО «СУЗІР'Я»

Українське молодіжне аерокосмічне об'єднання «Сузір’я»

УМКО «Сузір’я» - це науково-освітня громадська молодіжна організація, яка була заснована в 1991 році за ініціативою та за підтримки виробничого об'єднання «Південний машинобудівний завод» і конструкторського бюро «Південне» з метою підвищення інтересу молоді до дослідження космосу, вивчення історії космонавтики та авіації, створення можливостей для розвитку творчого потенціалу юнаків і дівчат, розширення їх кругозору в області математики, природничих наук, набуття практичних навичок конструювання та моделювання.
suzirya.org

Підприємства організатори