Наукові читання «Дніпровська орбіта»
Наукові читання «Дніпровська орбіта»
Гуманітарні аспекти ракетно-космічної техніки
Новини

КРУГЛИЙ СТІЛ «ОЛЕКСАНДР ДЕГТЯРЕВ ТА ЙОГО СВІТ»

25 листопада 2021 року на базі Національного центру аерокосмічної освіти молоді ім. О.М. Макарова пройшов Круглий стіл, присвячений 70-річчю від дня народження Генерального директора КБ «Південне», академіка НАН України, академіка МАА, Героя України Олександра Вікторовича Дегтярева.

Круглий стіл відкрив Генеральний директор НЦАОМ ім.О.М. Макарова Олексій Кулик. До участі в Круглому столі були запрошені люди, які безпосередньо спілкувалися з Олександром Вікторовичем: колеги, соратники, однодумці, члени сім'ї, близькі люди та друзі. Присутні поділилися спогадами та згадали якої він був людиною та яким був його світ.

Ім'я Олександра Вікторовича ДЕГТЯРЕВА (1951-2020), Генерального директора ДП «КБ «Південне» (2010-2020), віце-президента МАФ зі зв'язків з промисловістю (2015-2018), академіка НАНУ, академіка Міжнародної академії астронавтики, Героя України внесено до Зали слави Міжнародної астронавтичної федерації (МАФ) за визначний внесок у розвиток космічної науки та розширення міжнародного співробітництва в галузі освоєння космосу.

Підприємства організатори