Наукові читання «Дніпровська орбіта»
Наукові читання «Дніпровська орбіта»
Гуманітарні аспекти ракетно-космічної техніки
Наукові Читання «Дніпровська орбіта»

Наукові Читання «Дніпровська орбіта»

У вересні 2006 року НЦАОМ ім. О.М. Макарова (НЦАОМ), діючи в інтересах Національного космічного агентства України (НКАУ), а також в рамках загальнодержавної (національної) космічної програми України, виступив з ініціативою щорічного проведення Наукових Читань «Дніпровська орбіта» з метою залучення вчених і фахівців до комплексу проблем, пов'язаних з гуманітарними аспектами ракетно-космічної техніки, а саме:

  • дослідження з історії авіації та ракетно-космічної техніки;
  • вивчення спадщини піонерів конструкторських шкіл ракетно-космічної техніки;
  • екологічні проблеми ракетно-космічного комплексу України;
  • аерокосмічна освіта молоді та вузівська наука. Перспективні інноваційні проекти;
  • вплив космічної діяльності на світогляд розвитку людського суспільства;
  • молодіжна активність і громадська діяльність, питання соціального захисту молоді в ракетно-космічній отрсалі.

ЩО ОБГОВОРЮЄТЬСЯ?

Обговорення на Наукових Читаннях доповідей з актуальних проблем запропонованих наукових напрямків світової космонавтики означає, що ракетно-космічна галузь України зберігає свою життєздатність, а, отже, зберігають свою життєздатність наукові і конструкторські колективи.

З огляду на те, що доповідачами на Читаннях будуть виступати вчені і конструктори з історично сформованих наукових і конструкторських шкіл, активною діяльністю яких українська космонавтика продовжує зберігати свої позиції в світі, можна припустити, що вони, віддаючи належне піонерським роботам засновників, зможуть кваліфіковано проаналізувати сучасний стан відповідної галузі космонавтики і повідомити нові результати розробок.

До участі в Наукових Читаннях запрошуються науковці та фахівці підприємств і організацій аерокосмічної галузі, викладачі, наукові співробітники.

 

Підприємства організатори